LeGiLiMeNCy - RPG
Merhaba

Ateş Kadehine hoşgeldiniz. Burada birbirinden eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bizim aramıza katılmanız için yapmanız gereken tek şey. Bir isim soyisimle üye olmak !!! Aramıza ve eğlenceli dünyamıza bekliyoruz...
LeGiLiMeNCy - RPG
Merhaba

Ateş Kadehine hoşgeldiniz. Burada birbirinden eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bizim aramıza katılmanız için yapmanız gereken tek şey. Bir isim soyisimle üye olmak !!! Aramıza ve eğlenceli dünyamıza bekliyoruz...
LeGiLiMeNCy - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LeGiLiMeNCy - RPG

Harry Potter & Hogwarts RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell

YazarMesaj
Meave F. Kingsley Farrell
Gelecek Postası Editörü

Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell  Empty
MesajKonu: Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell    Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:13 pm

Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell  Scarlett+johansson
Gelecek Postası Editörü

Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell  Empty
MesajKonu: Geri: Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell    Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell  Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 8:37 pm

Hayal Kırıklıkları...

Hayatım öylesine karışmış ki... İçinden çıkabilmenin en güç olduğu noktadayım şuan. İkizim'e bunu yapanları bulmak için bütün mal varlığımı ortaya koyabilirim hem de gözüm kapalı olarak. Ama ya sonrası...

Kara büyüyü uyguluyanları bulduktan sonra ne olacak peki... Direk azkabana mı tıktaracağım. Açıkçası hiç sanmıyorum. Tamam kabul ediyorum azkaban suçlular için muazzam doğru bir yer; fakat ya kaçmayı başarırlarsa... Sanırım azkaban yerine cezalarını benim vermem daha doğru olacak. Böylece onlarda kardeşimin çektiklerini hatta daha da beterlerini çekmek zorunda kalacaklar...

Ve benim istediğim de aynen bu... Tyler'dan daha beter bir duruma düşmeleri... Bazen düşünüyorum da, neden benim gizlice olacak olan düğünüme 3 gün kala o büyüyü uyguladılar Tyler'a. Birileri de ailem gibi engellemek mi istediler. Evet belki de Tyler'ın sinir olduğu, yanıma yaklaşmasını istemediklerinden biridir. Peki ama o zaman neden Nicholasa saldırmadılar da Tyler'a saldırdılar... Offf Merlin Aşkına... Olayın ve evliğiğimin üzerinden üç yıl geçti; ancak ben hala bu durumun nedenini kavrayamıyorum.

Merlin bana onları bulmamda yardım et yalvarırım...

Acıyla Perçimlenmiş Bir Ruhun Günlüğü Meave Kingsley Farrell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Meave'nin Odası
» Farrell Çifttinin Yatak Odası
» Güvenli - Mağrur ve Seksi - Liily Francesca Kingsley